Alarko Kombi Servisi

ORJİNAL YEDEK PARÇA

İŞİNİN UZMANI EKİP

100% GARANTİLİ SERVİS

UYGUN ÖDEME SEÇENEKLERİ

Kombileri, klimaları, ısıtma sistem ve araçları ve tabii ki Alarko Servis Alorko firmasının ana elemanları olmaktadır. Nedir peki Alarko Servis'imizi bu kadar tercih edilir yapan? Tabi ki kalitesi ve güvenilirliğidir.

Halden anlayan bir şekilde ve uzman kadromuzla sorunlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde hallediyoruz. Alarko Kombi servisimiz hedef olarak size en kaliteli ve güvenilir biçimde hizmet sunmayı seçmektedir. Alanında profesyonel geniş kadromuz ile doğru zamanda ve kaliteli hizmetimizle sizlere yardımda bulunmayı misyon edinmiş bulunmaktayız. Kombiler belirli süre aralıklarla bakıma ihtiyaç duymaktadırlar.

Özellikle kış mevsiminde kombilerin gerekli bakımları tabi ki kaliteli uzman kişilerce yapılması gerekmektedir. Düzenli olarak servisin çağırılıp kontrol ve temizlik işlerinin yapılması gerekmektedir. Kombinin düzenli kontrol edilmesi daha verimli kullanım sağlanmasına, olası arızaların önceden önüne geçilmesine ve kombinin ömrünün artmasını sağlayacaktır. Tüm bu sayılan işlerde kalite aranmaktadır. Kaliteli servisin adı: Alarko Kombi Servisi hizmetleri. Çünkü servis elemanlarımız Alarko Holding tarafından eğitilmiş ve sertifika almaya hak kazanmışlardır. Ayrıca hizmetteki kalitemiz ve teknik açıdan yeterliliğimiz daima teknik ekiplerimizce denetlenmekte ve geliştirilmektedir. Gerektiğinde eğitimler tekrar verilmektedir. Bunca eğitim ve denetimden geçen Alarko Servis'imiz müşterilerinin problemlerini gidermede ve isteklerini yerine getirmede kusursuz hale gelmektedir. Teknik servisimizi tercih eden siz değerli müşterilerimize hızlı bir şekilde hizmet verebilmek için ilgili teknik servislerimizin telefonundan yardım alabilir, konuyla alakalı olarak çağrı merkezimizde sizinle ilgilenecek olan uzman personelimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Alarko Kombi Servisi Hizmeti İçin Hemen Arayın

+90 0530 341 12 27

Numaradan iletişime geçebilir teknik bilgi alabilirsiniz.

HEMEN ŞİMDİ ARA

HEMEN ARAYIN UYGUN FİYATA TEKNİK SERVİS AYAĞINIZA GELSİN

+90 0342 360 66 88